Novinky e-mailem

Citizen Police Engelsrufer
Telstar Renata Bering
Swiss Military Hanowa

Přihlášení obchodníka

Obchodní podmínky

1. Základní ustanovení

Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.goldtime.cz a definují obchodní vztah mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodávajícím a provozovatelem internetového obchodu www.goldtime.cz je společnost GOLDTIME a.s., se sídlem U Libeňského pivovaru 10/2015, 180 00 Praha 8, IČO: 18629814, DIČ: CZ18629814, tel: 284 827 147, e-mail: obchod@goldtime.cz, zapsaná v obchodním rejstříku vedená u rejstříkového soudu v Praze, spis. zn. B 823.

2. Uzavření kupní smlouvy

Objednávky vytvořené prostřednictvím internetového obchodu www.goldtime.cz jsou považovány za závazné.

Odesláním objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil a souhlasí s platnými obchodními podmínkami a reklamačním řádem. Kupující provedením objednávky stvrzuje svůj souhlas s využitím osobních údajů v rámci obchodní činnosti firmy GOLDTIME a.s. na dobu neurčitou ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a textu o ochraně osobních údajů.

Objednávkový formulář, který vyplňuje kupující je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká okamžikem převzetí objednaného zboží kupujícím. Údaje uvedené kupujícím musí být pravdivé a přesné.

Kupující se zavazuje odebrat závazně objednané zboží a zaplatit celkovou kupní cenu.

Zboží se stává majetkem kupujícího po zaplacení celé kupní ceny.

Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři.

3. Dodací a platební podmínky

Pokud je zboží skladem, expedujeme jej do 2 pracovních dnů. V případě objednání zboží kupujícího informujeme o přesném termínu dodání.

Poštovné ani balné při objednávce nad 2000 Kč neúčtujeme, jinak platí kupující 100 Kč. Zboží lze zaslat prostřednictvím obchodního balíku České pošty, kurýrní služby DPD nebo je možný osobní odběr v sídle firmy.

4. Záruční doba

Na zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců, pokud není uvedena delší. Záruka přesahující 24 měsíců a její podmínky jsou vyznačeny na záručním listě. Zboží ve výprodeji a v akci podléhá zákonné lhůtě 24 měsíců.

Záruční doba začíná běžet převzetím doručeného zboží kupujícím. Záruční doba se prodlužuje o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě. V případě výměny výrobku v záruční době začne záruka běžet znovu od převzetí nové věci.

Záruční list
Prodávající poskytuje záruku písemnou formou (záruční list). Umožňuje-li to povaha věci, postačuje namísto záručního listu vydat kupujícímu doklad o zakoupení věci obsahující údaje, které musí obsahovat záruční list. Pokud je poskytována delší než zákonná záruka, prodávající určí podmínky a rozsah prodloužení záruky v záručním listě. Záruční list musí obsahovat jméno a příjmení, název nebo obchodní firmu prodávajícího, IČ, sídlo, jde-li o právnickou osobu, nebo bydliště, jde-li o fyzickou osobu.

5. Vrácení zboží kupujícím

Internetový obchod www.goldtime.cz poskytuje spotřebiteli dle § 53 odst. 7 Občanského zákoníku ochrannou lhůtu 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodu. Odstoupit od smlouvy lze i telefonicky nebo emailem před expedicí zboží. Toto právo se nevztahuje na zboží upravené podle vašeho přání (zkrácení řemínku, gravírovací práce).

Pokud se rozhodnete využít tuto možnost, zašlete nám zboží včetně kopie faktury a průvodního dopisu, ve kterém bude uvedeno, že odstupujete od uzavřené kupní smlouvy.

V případě, že vrácené zboží bude neúplné, poškozené či viditelně opotřebené, budeme uplatňovat vůči kupujícímu požadavek na náhradu škody.

Zboží zaslané zpět formou dobírky nebude přijato.

Vrácení peněz
Peníze budou kupujícímu vráceny ve lhůtě do 30 dnů od odstoupení od smlouvy. V případě vrácení zboží budou peníze zaslány kupujícímu inkasní složenkou, na žádost kupujícího budou peníze vráceny na bankovní účet.

6. Reklamace

Zboží zakoupené v internetovém obchodě www.goldtime.cz může kupující reklamovat písemně na adrese GOLDTIME a.s., U Libeňského pivovaru 10, 180 00 Praha 8 nebo e-mailem: obchod@goldtime.cz.

K reklamaci je nutné předložit následující doklady:

  • záruční list, který lze v případě zboží zakoupeného v ČR nebo SR nahradit dokladem o nákupu
  • přesný popis vady reklamovaného zboží
  • kontaktní údaje kupujícího (adresa, telefon, e-mail)

Prodávající nenese žádnou odpovědnost za škody vyplývající z nesprávného používání produktů či škod vzniklých z neznalosti a neodborného použití.

Vyřízení reklamace
Reklamace bude vyřízena nejdéle do 30 ti dnů od jejího uplatnění. V případě nevyřízení reklamace v této lhůtě má spotřebitel právo na výměnu věci za stejnou novou bezvadnou věc, nebo může od smlouvy odstoupit. Výběr mezi výměnou věci a odstoupením od smlouvy náleží spotřebiteli.

Našim cílem je vyřídit reklamaci ke spokojenosti kupujícího.

 7. Závěrečná ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. 1. 2011.           

Prodávající si vyhrazuje právo změnit Všeobecné obchodní podmínky bez předchozího upozornění.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.