Novinky e-mailem

Citizen Police Engelsrufer
Telstar Renata Bering
Swiss Military Hanowa

Přihlášení obchodníka

O nás

Od roku 1991 fungujeme na českém trhu jako výhradní distributor hodinářských značek. Mezi prvními byly hodinky CITIZEN a TELSTAR. Zanedlouho se naše portfolio rozrostlo o švýcarské hodinkové baterie RENATA patřící do významného hodinářského koncernu Swatch Group.

V roce 1997 jsme otevřeli první z prodejen hodinářského a šperkařského zboží CORIAL, ve které nabízíme více než 30 klasických i módních značek hodinek, šperků a luxusního dárkového zboží. Prodejny najdete v nákupních centrech v České republice i na Slovensku. 

V roce 2007 přibyla do rodiny Goldtime módní značka POLICE, která kromě hodinek a ocelových šperků nabízí kožené doplňky, oblečení, brýle a parfémy. Prodejny POLICE Original - nabízející veškerý sortiment značky - neustále rozšiřujeme, abyste k Police neměli nikdy daleko.

 

MANAGEMENT

Ing. Jiří JÁRA
Výkonný ředitel
info@goldtime.cz

Ing. Monika TĚŽKÁ    
Ekonom
tezka@goldtime.cz  

Regina Chudomelová
Manažer servisu
service@goldtime.cz

Alena Turjanicová
Manažer sítě CORIAL                 
alenat@goldtime.cz

Ing. Šárka ŠEBEČKOVÁ (Žaludová)
Manažer prodeje a marketingu
sarka.zaludova@goldtime.cz

Gabriela Rejlová
Manažer nákupu hodinek
bekova@goldtime.cz

Hana Borovičková
Manažer nákupu šperků
borovickova@goldtime.cz

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.